• Anunturi

TUTORIAL ACTIVARE SENTRY! [IMPORTANT]

Aici poți găsi orice ai nevoie pentru drop, mobi și toate cele necesare jocului!
Închis
Braxy
Jucători Origins
Jucători Origins
Reputație: Fost Administrator Server
Nivel: 105
Caracter: Ninja

Dum Sep 18, 2016 7:22 pm

Salut ,
Doresc sa va prezint un scurt tutorial de activare a protectiei Sentry (Recomand aceasta protectie pentru a nu avea niciodata probleme cu spartul/furtul conturilor)

Pasul 1 .
-Mergem pe site , ne logam si la datele contului nostru vom vedea un cadru de genul :
Imagine
Ei bine dupa ce ajungem la acest lucru va trebui sa activam protectia sentry , cum facem acest lucru , ei bine trebuie sa apasam pe butonul Activeaza dupa cum vedeti si in aceasta poza :
Imagine
-Dupa apasarea butonului de activare site-ul va trimite automat un email automat , voi trebuie sa apasati pe link-ul din email si sa apasati din nou butonul : Imagine
Acum Protectia Sentry este activata , a ramas doar un lucru de facut !

Pasul 2 .

- O data ce protectia Sentry este activata , cand vei intra pe joc/site vei primi un mesaj asemanator acestuia :
Imagine
Ce inseamna acest mesaj este ca IP-ul nostru nu este inregistrat in protectie si trebuie sa il activam , dupa cum spune si in mesaj trebuie sa mergem pe email si sa dam pe acel link pentru activarea contului .
- Dupa ce am facut acest lucru suntem gata , protectia Sentry este activata iar acum oricine ar intra pe contul tau ii va cere un email prin care se va putea conecta pe server , cum am spus si mai sus , aceeasi procedura.

Noi va multumim si tine-ti minte siguranta conturilor voastre tine de voi , noi v-am pus la dispozitie acest sistem VA RUGAM SA IL FOLOSITI!

TUTORIAL VIDEO 9 Sept 2016

https://www.youtube.com/watch?v=mInZ4a3CVR4
“The right man in the wrong place can make all the difference.”

Închis